KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 16416121

nr 1641 6121

Hilding Linnqvist

(1891-1984), Sverige

Blyerts, Bro, Monogramsignerad. Bildmått: 20x27 cm, yttermått inklusive ram: 29x36 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 9 september 2024
kl 20:10:54

9/9 19:53:52 1      Vinnande bud

Hilding Linnqvist

Läs mer om Hilding Linnqvist